Sophi seebikarp
Seebid puhtast loodusest, nii ütlevad perekaubamärki Sophi arendavad Inga ja Sander. Peale aastaid kasutusel olnud pakendi kasutamist tekkis neil kõhutunne, mis nõudis uue pakendi kujundamist. Pakendi kujuks olid nad valinud karbi, mis on ka igati mõistlik ühe kandilise eeseme nagu seep pakendamiseks. Lisatingimuseks oli ava karbis, mille kaudu saaks aimu toote omadustes.

Kuna enamuse Sophi seepide lisandeist kasvatavad Inga ja Sander ise siis tuli seda ka pakendi kujunduses näidata. Nii tekkis mõte kastutada erinevate taimede kontuure. Et lisada rustikaalsust, mida tegijad ise peavad oluliseks, sai värvilahendusse toodud must. Ühtlasi aitab see ka toodet esile tõsta teiste pehmete toonidega ökotoodete hulgast.


Selleks, et saavutada paindlikus uute toodete turuletoomisel ja mõistlik hind tulenevalt väikesest tiraažist, sai välja pakutud järgmine lahendus. Konkreetset toodet puudutav info trükkida kleebisele, mis läheb siis juba konkreetse toote karbile. Nii säilib paindlikus ja püsib mõistlik pakendi hind.