Põhjala talu maitseteed

“Mina pean taimed ja nende head omadused inimesteni viima” - nii ütleb Põhjala talu perenaine Ly oma tegevuse kohta. Siiani kasutas Ly isetehtud silte ja standardkotte, mis aga ei paistnud teiste samas valdkonnas tegelevate väketootjate pakendite hulgast piisavalt silma. Algülesanne seega selge: luua teistest teetootjatest visuaalselt eristuv pakend, mis rõhutaks ravimtaimesegude maitseomadusi.

Alustada tuli logomärgi kujundamisest. Märgi algelementide - naine ja taimed - ühendamisel tekkis logo, mis vihjab üsna otseselt talu tegevusalale.

Et  rõhutada toodete taimset päritolu, on tooteinfo ümbritsetud stiliseeritud taimeõitest raamiga. Tootenimes kasutatav kirjatüüp Henparty Sans toetab raamist tekkinud romantilist meeleolu. Hästi sobitatud erivärvilised põhjad mängivad kenasti kaasa ja aitavad ka tooteid selgemalt eristada.

Algselt väljatöötatud pakendimudel, mis tootjale väga meeldis, jäi piiratud majanduslike võimaluste tõttu hetkel veel kasutusele võtmata. Kuni olud paranevad, tuleb jätkuvalt standardkotte kasutada. Kuid ka ainult korraliku etiketi olemasolu on samm edasi  - eri sortidel on selge visuaalne vahe sees ja konkurentide toodanguga neid ka enam segi ei aeta.

Põhjala talu leivad