DNV GL kalendrid


DNV Baltikumi kontorid tellivad igal aastal kalendrite komplekti, milles on seina- ja lauakalender, mida sobiks ka oma koostööpartneritele kinkida. Kalender on pikkades tööprotsessides töövahendina väga oluline ja seepärast seati esikohale selle praktilisus. Lisaks tuli kalendrid pakendada, et kuller saaks saadetise ühes tükis kohale viia.
Kahe suure firma DNV ja GL liitumine aasta lõpus muutis kalendrite kujundamise veidi ettearvamatuks, sest visuaalne identiteet oli töö alustamise ajal alles väljatöötamisel.


Kalender, kui hea võimalus firma ajaloo tutvustamiseks
Leppisime tellijaga kokku, et kalendri läbiv teema on ajalugu. Pildimaterjali valik tuli teha  DNV 150-aastase ajaloo olulistes sõlmpunktides kuni liitumiseni välja. Tellija koostas ise teemad, millel soovitakse peatuda, disaineri ülesanne oli seda pildivalikuga täiendada ja kujundada kalendaarium võimalikult praktiliseks. Samuti oli tellija kindel soov, et kalendri esikaas peab olema sarnane nagu DNV arveraamatu nahkaaned olid sada aastat tagasi. Kalendaariumi kujundamisel on kasutatud DNV-GL uusi korporatiivkirjatüüpe Broader View © DNV-GL ja Avenir.